Inspiracje, Porady

Fotokalendarz – uszyty na miarę, dla Ciebie i Twoich bliskich

spersonalizowany fotokalendarz

Ulotne chwile są zazwyczaj tymi, które malują w naszym życiu najpiękniejsze obrazy. Niejednokrotnie są krokami milowymi dla całej rodziny, lub takimi momentami, w których brało udział bardzo wąskie grono osób. Wzruszają do łez i wywołują wiele radości. Budzą do wspomnień i są mostem, który pozwoli nawiązać więź bez względu na dzielące nas kilometry. Spersonalizowany fotokalendarz to nie zwykłe kartki z datami. To książka, w której zapisane są najważniejsze ułamki życia rodzinnego – pełne miłości, radości i beztroski. Wykonany według indywidualnego pomysłu będzie unikatowym prezentem dla bliskich, których darzymy prawdziwym uczuciem.

Jak stworzyć fotokalendarz na prezent?

Przede wszystkim do stworzenia najlepszego fotokalendarza dla bliskiej osoby potrzeba szczypty miłości. Później należy przygotować garść wspomnień zatrzymanych na zdjęciach. Warto wybrać takie, które opowiadają o jakiejś wyjątkowej chwili lub kryją w sobie tajemnicę znaną tylko wtajemniczonym. Można także zaskoczyć kogoś fotografią, której nikt wcześniej nie widział, która została wykonana bez współudziału innych np. zdjęcie dziecka zaraz po jego narodzeniu.

fotokalendarz na prezent

Do pełni szczęścia wywołanego na twarzy obdarowanej osoby wystarczy 13 zdjęć, które krok po kroku będą otwierały kolejne drzwi do wzruszeń. Wybierając fotografie pamiętajmy, że będą one towarzyszem w danym miesiącu. Jeśli więc chcemy stworzyć fotokalendarz dla siebie lub swojej rodziny możemy uhonorować wybrane miesiące zdjęciami osób, które w danym czasie mają urodziny lub imieniny. Słowem, to od naszego pomysłu zależy, jakie przesłanie będzie niósł spersonalizowany kalendarz.

Duży czy mały? Fotokalendarz w różnych rozmiarach

Przed wgraniem zdjęć należy pochylić się nad częścią techniczną, a więc wybraniem rozmiaru kalendarza. Ponieważ każdy ma własne preferencje, ten etap trzeba dobrze przemyśleć. Jeśli kalendarz ma zawisnąć na dużej powierzchni, warto postawić na format A3 fotokalendarza. Jeśli natomiast zamierzasz wyeksponować go na mniejszej powierzchni, doskonałym wyborem będzie wymiar A4 – najbardziej klasyczny i zapewniający dobrą czytelność.

fotokalendarz ze zdjęciami

Szablon, po który sięgniemy po wyborze produktu w konkretnym rozmiarze, daje możliwość dopełnienia personalizacji. Spośród wielu można wybrać ten, który wpisuje się w styl przyszłego właściciela fotokalendarza. Dostępne są szablony romantyczne, vintage, młodzieżowe i nowoczesne.

Kalendarze premium

Jeśli chcemy upamiętnić ważne chwile w sposób szczególny, warto sięgnąć po wersję premium – to niezwykle ekskluzywne kalendarze z okładką uszlachetnioną złoceniem!

Back to list

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *