Inspiracje, Porady

Kalendarz ze zdjęciami na każdą okazję

Personalizowany kalendarz ze zdjęciami to doskonały pomysł na prezent

Dlaczego kalendarz ze zdjęciami? Radość z wręczania i otrzymywania prezentów to bez wątpienia niebywale przyjemne uczucie. Większość z nas uwielbia przygotowane własnoręcznie podarunki i wcale tego nie ukrywa. Serce i wysiłek włożony w wykonanie takich prezentów, wynagradza uśmiech i radość na twarzy obdarowanego.

Co z osobami, które nie posiadają zdolności plastycznych lub czasu na stworzenie tego rodzaju prezentów? Przychodzimy z pomocą! Nasz kreator kalendarzy jest tak prosty w obsłudze, że nawet dziecko bez problemu wykona własny projekt kalendarza online. Sam kalendarz stworzony z wykorzystaniem takiego kreatora jest personalizowany i przygotowany przez tworzącego samodzielnie. Śmiało można więc porównać go do tych właśnie podarków, jakie przygotowujemy własnoręcznie.

kalendarz ze zdjęciami na rożne okazje

Z jakiej okazji można wręczyć kalendarz ze zdjęciami?

Przez cały rok wszyscy napotykamy ogrom okazji na wręczenie komuś bliskiemu wyjątkowego fotokalendarza. Może on stać się oryginalnym prezentem jako kalendarz ślubny (czy też na rocznicę ślubu!) od rodziców czy najbliższej rodziny dla Państwa Młodych.

Możemy wymieniać w nieskończoność: kalendarz na Dzień Dziadka, Dzień Babci, Dzień Ojca, Walentynki, ale także na nadchodzący Nowy Rok – to idealna forma prezentu dla Twoich bliskich. Fotokalendarz może mieć charakter intymnych zdjęć, ale także celebrujący wspólnie spędzone chwile: wspomnienia z wakacji, rodzinne uroczystości czy wydarzenia z dzieciństwa.

Zaprojektuj własny kalendarz

W kreatorze do projektowania online mamy możliwość kreowania własnego kalendarza w różny sposób, w zależności od tego, kogo chcemy obdarować. Oprogramowanie to pozwala na umieszczenie wybranych fotografii, własnych komentarzy i stworzenie niepowtarzalnego prezentu.

projektowanie kalendarza ze zdjęciami

Kalendarze premium

Kalendarz ze zdjęciami w wersji premium, czyli z ozdobnymi złoceniami, podkreśli wagę uroczystości. To coś, co przenosi nas w krainę magii ulotnych chwil, zatrzymanych ręką fotografa.

Doskonałe wykończenie, najwyższej jakości druk i papier, eleganckie złocenia. To wszystko sprawia, że kalendarz ze zdjęciami będzie doskonałym prezentem na każdą okazję. Cieszymy się, że zapraszacie nas do wspólnego świętowania i celebrowania ważnych chwil. To wielka przyjemność, gdy każda strona naszego produktu wywołuje uśmiech i, nierzadko, łzy wzruszenia. Takich momentów nie da się powtórzyć…

kalendarze ze zdjęciami premium

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *