empty

Kalendarze premium ze zdjęciami

kalendarze premium z okładką ze złoceniem

Twoje życie jest warte dni pokrytych złotymi zgłoskami – kalendarze premium dla Ciebie, dla bliskich

W dniach ukryte są minuty, a w minutach cenne sekundy. Bez nich nie można by było mówić o biegu wydarzeń. Codzienność nigdy nie jest taka sama. Kolejne dni — niczym misternie tkany kosz — składają się z wydarzeń, które rozpromieniają nasze życie. Wyjątkowe chwile — jedne planowane, inne pojawiające się znienacka — dopisują się do historii, tworząc indywidualną, rodzinną opowieść. Dla wielkich indywidualności, jakimi są nasi klienci i dla tych niepowtarzalnych chwil stworzyliśmy kalendarze premium, które w elegancki sposób kreślą przysłowiowe złote zgłoski na kolejnych datach. 

Rok złotem obsypany zawsze jest niezapomniany

Chwytaj dzień! – radził filozof Horacy, a więc łap każdą sekundę i delektuj się nią niczym wykwintnym daniem. Każdy rok jest niepowtarzalny, bo pisze dalszy ciąg powieści Twojego życia, rozbudowując sagę rodzinną i tworząc nowe opowieści. Spraw, przy pomocy kalendarza premium, byś nie zapomniał tych niepowtarzalnych, godnych Oskara chwil. Byś mógł, zgodnie z sentencją mistrza, je „złapać”. 

Wiemy, jak pomóc Ci zatrzymać esencję, z której rodzą się: Twój śmiech, radość i wzruszenie. Kalendarz nie musi być zwykłym wyznacznikiem kolejnych dni. Na złoconej okładce kalendarza premium możesz spersonalizować indywidualny tytuł, który będzie opisywał kolejny tom życia. Złocenia na frontowej części są niczym piękna pergola wprowadzająca do świata bogatego w dobre emocje. W biegu dnia dobrze jest móc spojrzeć na twarz ukochanej osoby i przypomnieć sobie miejsce, w którym coś ważnego się w naszym życiu zaczęło. Kalendarz nie musi być więc tylko kalendarzem, na jego okładce możesz umieścić samodzielnie nadany tytuł, dedykację, ważną sentencję. Niech to będzie dla Ciebie i Twoich bliskich złoty klucz, który otworzy kolejny, szczęśliwy rok.

kalendarze premium złocone

Perfekcyjnie splecione historie — podaruj je tym, których kochasz

Prezent, który wykonasz samodzielnie zawsze jest niezapomniany, a jeśli do tego dodać, że ów podarunek będzie cieszył obdarowaną przez Ciebie osobę przez cały rok i pozwoli jej się zatrzymać, chociaż na chwilę, można powiedzieć, że stworzysz wymarzony dar serca. Zamów kalendarz premium wykonany z największą dbałością o szczegóły. Oprócz złocenia na okładce wyróżnia się 350 gramową grubością papieru i doskonałym drukiem. To jednak nie wszystko, w samym sercu jego perfekcji znajduje się niewidzialna ręka jego twórcy, a więc Twoja. Dzięki kreatorowi możesz zaprojektować swój własny kalendarz online: dodać do niego zdjęcia, personalizować złocenie, zmienić kolorystykę wybranego szablonu. Możesz także zaznaczyć ważne daty oraz umieścić ulubione sentencje, miłe słowa, śmieszne powiedzenia i dedykacje. 

Osoby bliskie Twojemu sercu zatrzymają kalendarz premium na długie lata, bo w istocie to prezent opowiadający o życiu, o niezapomnianych osobach i chwilach, z których składa się nasze życie. To obraz dobrych wydarzeń, które poruszają serce, ocierają łzy, kruszą złość, wzbudzają uśmiech i nadają sens. 

fotokalendarze premium a3
kalendarz ze zloceniem
fotokalendarz premium ze złoceniem
Back to list

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *