Porady, Projektowanie

Zaprojektuj fotokalendarz! Jak przygotować projekt w naszym kreatorze?

projektowanie w kreatorze

Fotokalendarz to nie tylko ciekawy pomysł na prezent, ale także doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią personalizowane produkty. Kalendarz z własnym projektem idealnie sprawdzi się w każdym domu, a zawieszony na ścianie będzie nie tylko praktycznym przedmiotem, ale również ładną dekoracją.

Jaki fotokalendarz wybrać?

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jak wybrać odpowiedni fotokalendarz dla siebie lub kogoś bliskiego, to warto wziąć pod uwagę kilka kwestii. Pierwszą z nich będzie miejsce, w którym miałby on wisieć. Jeżeli chcesz zawiesić kalendarz w przestronnym salonie, to sprawdzi się większy format A3. Jeśli jednak np. osoba, którą zamierzasz obdarować, dysponuje ograniczoną przestrzenią, to można postawić na mniejszy kalendarz A4. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej opcji istnieje możliwość dodania do projektu swoich własnych zdjęć oraz treści. Warto więc zastanowić się, co jest bliskie naszemu sercu i na co chętnie będziemy spoglądać każdego dnia. Taki kalendarz online do druku trafia już w pierwszych godzinach po otrzymaniu zamówienia. W ciągu 24h od momentu złożenia kompletnego zamówienia zostaje wysłany!

Jak wykonać projekt fotokalendarza?

Dodawanie zdjęć i wygenerowanie własnego projektu wcale nie jest trudne. Nasz kreator fotokalendarzy jest niezwykle intuicyjny. Krok po kroku:

  1. Przejdź do pożądanego produktu i kliknij w przycisk “Zaprojektuj”:
fotokalendarz online

2. Wybierz jeden z dostępnych kreatorów:

fotokalendarz szablony

3. Załaduj odpowiednie zdjęcia i przypisz je do poszczególnych miejsc w kalendarzu (do okładki i poszczególnych miesięcy):

fotokalendarzz zdjęcia

4. Opcjonalnie skorzystaj z wyboru odpowiedniego filtra bądź pracuj z oryginalnymi wersjami zdjęć:

edycja zdjec w kreatorze

5. Dodaj treść, jeśli chcesz dopisać coś od siebie: życzenia, daty, sentencje. Możesz to zrobić w dowolnym miejscu korzystając z opcji “Tekst”. Możesz również zaznaczyć na kalendariach własne wydarzenia!

wlasne tresci w kalendarzu

6. Zmień kolory szablonu – każdy z elementów możesz dostosować kolorystycznie dopasowując do zdjęcia znajdującego się na danej stronie lub tworząc swój własny styl kolorystyczny dla całego szablonu:

edycja kolorów w kreatorze

7. Dodaj dowolne kliparty i dopasuj stylistycznie do pozostałych elementów:

kreator kalendarzy kliparty

8. Złóż zamówienie klikając na button w prawym górnym rogu ekranu i przechodząc przez kolejne kroki zamówienia:

fotokalendarz z własnego projektu

To takie proste!

Dlaczego kalendarzefoto.pl to idealne miejsce na zamówienie swojego kalendarza?

Kalendarzefoto.pl to miejsce, gdzie w prosty i szybki sposób zamówisz swój idealny kalendarz. Można nie tylko edytować go za pomocą dostępnych filtrów, ale również zamówić ekskluzywną wersję z efektem złocenia, czyli kalendarz premium. Taki produkt to ciekawy pomysł na prezent dla bliskich, jak i pamiątkę dla siebie. Wybierając więc kalendarz na nadchodzący rok, warto pomyśleć o takim, z którego codziennie będą spoglądały na nas ulubione obrazy.

Dodaj komentarz