Kalendarze premium
- postaw na jakość!

Szukasz kalendarza, który nie tylko będzie funkcjonalnym przedmiotem w Twoim domu, mieszkaniu, czy biurze, ale także jednym z najbardziej ekskluzywnych, dobrych jakościowo elementów wystroju? Doskonale trafiłeś! Oferowane przez nas kalendarze premium są dokładnie tym czego szukasz.

kalendarzefoto

KalendarzeFOTO.pl
czyli kilka słów o nas

Jesteśmy wykwalifikowanym, zgranym zespołem, dla którego wykonywana praca jest równocześnie pasją i przyjemnością. Zadowolenie naszych klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jest najlepszym wynagrodzeniem za trud i zaangażowanie w wykonanie kalendarzy. Głównym założeniem w naszej pracy jest osiągnięcie najwyższej jakości oferowanych produktów. Dbałość o szczegóły oraz kalendarze premium to nasze znaki rozpoznawcze.

Dodatkowym atutem naszej marki jest szybka realizacja złożonych zamówień. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stawiamy również na wygodną płatność, pozwalającą na niezwykle komfortową transakcję. Zapłata ma miejsce dopiero po wykonaniu finalnego projektu kalendarza.
Wybierasz > projektujesz > zamawiasz i opłacasz > realizujemy!

Kalendarze premium

Oferowane przez nas kalendarze ścienne to nie tylko wysokiej jakości standardowe fotokalendarze, ale też wyjątkowe, ekskluzywne fotokalendarze premium, wyróżniające się na tle konkurencyjnych produktów doskonałym dopracowaniem każdego, najmniejszego szczegółu oraz detalu. Wersja premium zawiera unikatowe złocenia kalendarzy, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

ekskluzywne kalendarze premium
fotokalendarz 2024 jednostkowe zamówienia

Druk indywidualnych zamówień

Chętnie realizujemy zamówienia jednostkowe. Druk odbywa się więc zawsze z otrzymanego projektu, stworzonego podczas składania zamówienia. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy intuicyjny kreator kalendarzy, dzięki któremu można zaprojektować swój kalendarz ścienny, począwszy od wyboru ogólnego motywu, przez edycję kolorystyki, po załadowanie własnych zdjęć. Takie rozwiązanie sprawia, że wybrane kalendarze ścienne będą niespotykane, unikalne oraz niezwykle wartościowe. Stwórz projekt swojego wymarzonego kalendarza i oddaj go w nasze ręce, a efekt końcowy przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania. Przekonaj się, jakie to proste!